DOSTAWA

Staramy się żeby Twoje zakupy dotarły do Ciebie jak najszybciej!

Wszystkie zamówienia wysyłamy w ciągu 48h. Najczęściej jednak wszystkie zamówienia złożone do godziny 12:00 wysyłamy jeszcze w tym samym dniu, dzięki czemu zamówiony produkt jest u Ciebie następnego dnia roboczego. Zamówienia złożone po godzinie 12:00 realizujemy w kolejnym dniu roboczym.  

Wszystkie produkty oferowane przez sklep Fashlo są dostępne w naszym magazynie.

Wszystkie przesyłki realizowane są pośrednictwem kuriera DHL lub paczkomatów Inpost.

Śledzenie dostawy
Każde zamówienie otrzymuje numer przesyłki, który jest niezwłocznie wysyłany do Państwa mailem. W tym momencie macie Państwo informację, że przesyłkę odebrał od nas kurier. Jednak nie znaczy to, że będzie ona widoczna w systemie danej firmy przewozowej. W systemie umożliwiającym śledzenie przesyłek pojawi się ona dopiero wówczas, kiedy fizycznie zostanie "zeskanowana" w magazynie głównym firmy kurierskiej.
Koszt dostawy w Polsce
DHL Parcel - 15 zł brutto
Paczkomaty Inpost - 10 zł brutto
Koszt dostawy poza Polskę
Koszt dostawy jest obliczany na podstawie wagi oraz kraju przeznaczenia. Całkowity koszt dostawy zostanie wyświetlony przed potwierdzeniem zamówienia.
Metody pakowania
Podczas przygotowywania paczek najważniejsze jest dla nas to, by nasze produkty trafiały do Waszych rąk w idealnym stanie. Z tego względu korzystamy z materiałów, które zapewniają im odpowiednie zabezpieczenie. W trosce o środowisko, dokonujemy wszelkich starań, by rezygnować z nadmiernego użycia tworzyw sztucznych. Jednak pragnąc zachować wysoką estetykę oraz wykluczając ryzyko potencjalnych uszkodzeń, indywidualnie decydujemy o doborze materiałów.
Product added to wishlist