CHCESZ DOKONAĆ ZWROTU?

Żaden problem!

UZUPEŁNIJ FORMULARZ

Dołącz uzupełniony formularz do przesyłki zwrotnej

ZAADRESUJ PRZESYŁKĘ

Wyślij przesyłkę na adres poniżej:

MISS LEMONADE

ul. Fosa 25/1

02-768 Warszawa

Polska

Zwrot otrzymasz maksymalnie w ciągu 14 od momentu otrzymania przez nas przesyłki.

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Jeżeli Użytkownik jest Konsumentem, ma prawo odstąpić od Umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem (pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od Umowy, Konsument powinien powiadomić nas e-mailem pod adresem: [email protected] lub korzystając z naszego formularza kontaktowego, o odstąpieniu od Umowy w drodze oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub e-mailem). Podawanie powodu odstąpienia nie jest wymagane. 

FASHLO gwarantuje pełen zwrot środków za odesłane towary pod warunkiem, że wszystkie elementy zamówienia zostaną zwrócone w niezmienionym stanie. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu.

FASHLO zastrzega sobie prawo do nieprzyjęcia zwrotów, które zostaną dokonane po upływie ustanowionych wyżej terminów.

FASHLO nie przyjmuje paczek wysłanych za pobraniem.

Gdzie mam wysłać przesyłkę zwrotną?
Proszę odeślij produkty na adres:

Fashlo/Miss Lemonade
ul. Fosa 25
02-768 Warszawa
Polska
Czy dostanę zwrot środków za wysyłkę?
Jeśli zdecydują się Państwo zwrócić zamówiony towar, to zwrócimy Państwu koszty wysyłki, jednak tylko do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki dostępnej w naszej ofercie.

Jeśli jednak zdecydują się Państwo zatrzymać część zamówienia i zwrócić tylko niektóre jego elementy, koszt dostawy nie zostanie zwrócony.
Kiedy otrzymam zwrot środków?
Po zaakceptowaniu zwrotu, zwrócimy Państwu środki najszybciej jak to możliwe i w żadnym wypadku nie później niż w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nasz sklep przesyłki zwrotnej.
W jaki sposób otrzymam zwrot środków?
Po zaakceptowaniu zwrotu, zwrot środków nastąpi w tej samej formie płatności, w jakie dokonano zakupu.
Product added to wishlist